top of page
Fotka_about us.jpg

Vítejte v Apartmánu
U Hradeb

O nás

Jsme mladý pár, který rád poznává nové přátele a vyměňuje si s nimi své zážitky a zkušenosti. Během let strávených v zahraničí jsme poznali celou řadu zajímavých lidí, kteří nás ovlivnili v dalším průběhu našeho života. O tuto možnost jsme se nechtěli nechat připravit ani po našem návratu do Tachova a začali jsme hledat způsob, jak mít možnost pravidelně potkávat nové lidi nad rámec našich běžných aktivit. Výsledkem byl nápad na zřízení apartmánu nejen pro naše přátele, ale i pro další hosty, kteří do Tachova přijíždějí z tuzemska i ze zahraničí.

Od samotného nápadu k jeho realizaci ovšem uplynuly další dva roky, během kterých proběhla postupná rekonstrukce celého domu v Husitské ulici  včetně společných prostor, našeho vlastního bytu, zahrady a konečně také podkrovní části, kterou dnes hrdě nazýváme Apartmán U Hradeb.

O Apartmánu U Hradeb

Jedná se o jedinečný prostor v podkroví historického domu, jehož základy byly položeny již ve 14. století. Díky svému umístění v centru města Tachova (100 m od náměstí) mají naši hosté všechny okolní zajímavosti jako na dlani (viz aktivity v okolí).

Naši hosté se kromě prostorného (85 m²) a útulného apartmánu mohou těšit na absolutní soukromí, klid a bezpečí. Apartmán je plně vybaven všemi spotřebiči vč. myčky nádobí, ledničky i trouby. Hosté mají k dispozici i minibar se základním občerstvením (voda, čaj, káva) zdarma. (viz apartmán)

 

Výhodou je také přístup na naší zahradu, která přímo sousedí s městskými středověkými hradbami a nabízí příjemné posezení i ohniště s možností grilování. Pro hosty přijíždějící za sportovními zážitky máme připraven zabezpečený prostor pro úschovu kol nebo golfového vybavení.

Pro hosty, kteří se rozhodnou pro návštěvu některého z místních podniků, máme připraveny slevové vouchery na konzumaci. 

Věříme, že ať je Váš důvod návštěvy v Tachově jakýkoliv, Apartmán u Hradeb Vám poskytne to nejlepší možné zázemí, díky kterému si Váš pobyt zaručeně užijete.

Těšíme se na Vaši návštěvu u nás,

Vít a Lucie

bottom of page